oferta
start oferta kontakt


made by SODA Brand Studio | copyright © 2010 BB Gabient Kosmetyczny

Restylane

Restylane jest linią produktów stosowanych do korygowania i modelowania twarzy, skutecznego redukowania zmarszczek oraz poprawy struktury skóry . Bez względu na to czy Twoje potrzeby obejmują rewitalizację skóry, wygładzenie zmarszczek czy poprawę konturów twarzy lub ust - Restylane jest produktem, który sprawi, że będziesz dobrze wyglądać i dobrze się czuć. Zapewnia on natychmiastowe i długotrwałe efekty estetyczne. Produkty Restylane wygładzają zmarszczki, kształtują kontur twarzy, tworzą pełniejsze usta i odmładzają skórę całego ciała.

Zabiegi Restylane są dostosowane do Twoich potrzeb, a rezultaty widoczne natychmiast. Restylane jest naturalnym produktem stosowanym w medycynie estetycznej, który nie wpływa na ekspresję, ani ruch mięśni twarzy. Na całym świecie wykonano ponad 13 000 000 zabiegów z wykorzystaniem Restylane. Restylane jest żelem kwasu hialuronowego, stosowanym w niewielkich ilościach w celu redukcji zmarszczek, modelowania twarzy, konturowania ust i rewitalizacji skóry całego ciała. Stabilizowany kwas hialuronowy wykorzystywany przy produkcji Restylane jest pochodzenia niezwierzęcego. Oznacza to, że niewymagane jest przeprowadzanie testów skórnych przed zabiegiem Restylane a ryzyko reakcji alergicznej lub zwišzanej z nadwrażliwością jest zminimalizowane. Korzyści zabiegów Restylane
Rezultaty zabiegów Restylane sš długotrwale, lecz nie permanentne. Dają tym samym wolność wyboru utrzymania lub zmiany osišgniętego efektu. Rezultaty zabiegu Restylane utrzymują się przez 8 - 18 miesięcy. W celu podtrzymania efektu uzyskanego w okolicy ust, wskazane jest powtórzenie zabiegu po upływie 6 miesięcy. Skuteczność i bezpieczeństwo produktów Restylane zostało potwierdzone w ponad 75 światowych badaniach klinicznych przeprowadzonych zgodnie z Evidence Based Medicine (Medycyna Oparta na Faktach).

Konsultacja i zabieg Restylane
Przyjdź na konsultację przygotowana. Bądź szczera co do swoich oczekiwań i pytań. Dowiesz się, jakie produkty Restylane mogą być wykorzystane do spełnienia Twoich życzeń. Będziesz pytana o Twoją historię medyczną. Kiedy zakończysz konsultację powinnaś być dobrze poinformowana o Restylane i wiedzieć, jakich efektów możesz się spodziewać. Wraz z Twoim lekarzem podejmiesz decyzję, który produkt Restylane jest odpowiedni dla Ciebie. Przed zabiegiem, lekarz przedstawi Tobie metody zapobiegania bólu. Każda osoba ma inne preferencje i wrażliwość. Restylane dostępny jest ze środkiem znieczulającym - lidokainą, bądź bez. W zależności od obszaru poddawanego zabiegowi będziesz miała wybór zastosowania różnych metod znieczulenia, na przykład kremu znieczulającego, znieczulenia dentystycznego lub lodu. Restylane jest podawany podskórnie, zabieg trwa niecałe 30 minut. Niektórzy Pacjenci mogš odczuwać lekki dyskomfort związany z iniekcją.

Po zabiegu
Po zabiegu otrzymasz odpowiednie zalecenia. Pewien dyskomfort pojawiający się po zabiegu jest normalny, podobnie jak pojawienie się zaczerwienienia, obrzęku, bólu lub bolesności w miejscu zabiegu. Te typowe objawy zanikają po kilku dniach, do jednego lub dwóch tygodni. Po przeprowadzeniu zabiegu, czasem występuje konieczność zabiegu korekcyjnego w celu uzyskania optymalnego rezultatu.

Twój następny zabieg Restylane
Restylane ulega naturalnej biodegradacji, co powoduje konieczność powtórzenia zabiegu w celu podtrzymania efektu. Powtórne konsultacje zazwyczaj wymagane są po 8 -12 miesišcach. Typowy program terapeutyczny Restylane Vital™ dla odmłodzenia wyglądu skóry całego ciała obejmuje protokół trzech zabiegów w odstępie 2 - 4 tygodni, a następnie powtórne terapie co 4 - 6 miesięcy.

Wróć do góry strony.